Benzersiz Bir Düğün Konsepti Yapmak İsteyenlere Öneriler

Sedef Kategoriler

Ürünler

Benzersiz Bir Düğün Konsepti Yapmak İsteyenlere Öneriler

Aşkınızı taçlandırmak için düğün yapmaya karar verdiniz fakat nasıl bir konsept uygulasam diye derin düşüncelere dalıp farklı fikirler içinde kayboluyorsanız bu yazı tam sizlik!

Öncelikle Mekan Seçiminize Karar Verin

Öncelikle şahane bir düğün yaşamak ve ölümsüz anılarınız arasına eklenecek bu mükemmel günün baş kahramanı olmak için mekan seçimine karar vermelisiniz. Bu seçimi yaparken de belli başlı parametrelere dikkat ederek doğru mekan seçimini yapabilirsiniz.

İlk parametremiz konuk sayısı. Konuk sayınız çok fazla ise butik bir düğün veya 100kişilik bir kır düğünü tercih edemezsiniz.Tercih ederseniz kargaşa ve masa problemi ile karşı karşıya kaşırsınız.

İkincisi ise düğünün yapılacağı mevsim. Yaz düğünü için havuzbaşı ve kır düğününü tercih edecekken kışın kokteyl tercih etmeniz sizi ve konuklarınızı zor bir durumda bırakabilir. Yazın genelde hafif meltem esintili kır düğünleri kışında ferah ve geniş bir piste sahip şık salon düğünleri tercihiniz olmalıdır.

Son parametremiz ise hayallerinizi gerçekleştirecek imkanlara sahip bir mekan olması.Seçeceğiniz mekanın sizlerin hayallerine karşılık verebilmesi aslında en önemlisidir.Çünkü bu sizin en özel gününüz olacak ve her şey dilediğiniz gibi hazırlanmalı..

Masaların Üzerinde Uygulanacak Dekorasyon

Organizasyonlar bütün tamamlandığında kendilerini gösterir ve anlam kazanırlar. Düğünlerde de bu bütünlüğü görebileceğiniz en uygun ortam masalardır. Düğün masaları için konsept önerileri denizdeki balıklar kadar fazladır ama en dikkat çekenlerini tabi ki sizler için araştırdık.2018 düğün modasında bu yıl masalarda geniş şamdanlar hakim olacak ve düğün davetiyeleriniz her masada örnek ve hatıra olarak yerini alacak. Bu şamdanlar farklı renk ve boyutta olabilirler fakat en modern renkler mor ve mavi olarak bilinmekte.Ayrıca servis peçeteleri içinde zarif peçete yüzükleri bu yıl düğün masalarında sıkça göreceğimiz detaylar arasında.

Konsept Renkleri Doğru Bir Şekilde Belirlemek

Yaz veya kış düğünü gerçekleştirecekseniz renklerinizin de hem mevsim hem de kendi içlerinde bir ahenk yakalamaları gerekmektedir. Bu durum düğün davetiyelerinde de böyledir rengi ucuzluğu hepsi bir bütün olsun istersiniz. Kışın fuşya bir konsept rengi belirlerseniz salonunuza uymayabilir.Ya da yazın kahverengi tema seçerseniz kır düğününüz içerisinde koyu bir renk olarak kalabilir.Her parametrenin kendi içerisinde ayrı bir önemi bulunmaktadır.

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.