Düğün Günü Sabahı Önerileri

Sedef Kategoriler

Ürünler

Düğün Günü Sabahı Önerileri

Yıllarca hayalini kurduğunuz size özel bir günün sabahına uyandınız. Belki heyecandan çok zor uyudunuz belki de huzurlu bir uykuya hemen daldınız. Ancak, düğün gününüz tüm yoğunluğu ile sizlerin uyanmasını ve güne başlamanızı bekliyor. Peki, düğün günü sabahında ilk olarak ne yapmanız gerektiğini, tüm gün enerjik olmanız için yapabileceğiniz şeyleri sizin için hazırladık.

  1. Alarmlar Şenlensin!

Evleneceğiniz günün sabahında sizi uyandıracak şey elbette annenizin dışında alarm olacak. Her gün işe giderken yüksek sesli ve kesin uyandıracak nitelikte çirkin melodilere düğün sabahınızda yer yok! Alarmınızı sevdiğiniz kişiyle en çok sevdiğiniz şarkıyı veya düğün giriş müziğinizi yaparak gözlerinizi mutlu bir şekilde açabilirsiniz.

  1. İyi Bir Kahvaltı Olmazsa Olmazlardan Olmalı!

Düğün günü boyunca kuaför, fotoğraf çekimi,  düğün hazırlıklarına son bakış gibi bir çok yorucu şeyle uğraşacağınız için düğün günü kahvaltınızı çok iyi yapmalısınız. Düğününüzde enerjik ve canlı olmak adına sabah kahvaltınızda taze sıkılmış bir portakal suyu ve bal, badem, ceviz gibi enerji veren gıdaları tüketmeye özen gösterin.

  1. Düğün Günü Gelin Çantasını Mutlaka Hazırlayın!

Telefonun şarjı, cüzdan, iğne iplik ve varsa ilaçlar gibi ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulundurabileceğiniz bir çantayı akşamdan hazırlayın. Mide bulantısına karşı haplar, gelinliğinizin sökülmesine karşı beyaz iğne ve iplik gibi önlemleri alarak düğün gününüzde aksilikleri hemen önleyebilirsiniz.

  1. Düğün Checklistinize Mutlaka Son Kez Bakın!

Düğün hazırlık sürecinde oluşturduğunuz checklistiniz de hiçbir maddeyi atlamadığınıza emin olun. Örneğin, tacınızın taşı düşmüş olabilir ve bunun tamir edilip edilmediğini mutlaka kontrol edin. Bu gibi daha önceden belirlediğiniz detayları tekrar kontrol etmek, düğün günü stresinizi azaltmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, düğün davetiyesi konusunda da tüm davetiyelerin dağıtıldığına emin olun. Özel olarak vereceğiniz düğün davetiyelerinin ise ulaşıp ulaşmadığını telefon aracılığıyla kişileri arayarak check edin.

  1. Enerjinizin Hiçbir Şeyin Düşürmesine İzin Vermeyin!

Kuaförde her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Randevu saatinize rağmen hala daha işlemleriniz başlamamış olabilir, veya çok yoğunluk olabilir. Her zaman sizin yanınızda olan aileniz ya da arkadaşlarınıza hemen listedeki daha önce görüştüğünüz ve anlaştığınız yedek kuaförü ayarlamasını isteyebilirsiniz. Kısa süre içinde kuaför değiştirerek düğününüzde enerjinizin düşmesini böylece engellemiş olarak mutlu bir düğün gecesi için tüm hazırlıklara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.