Düğün Salonu Nasıl Seçilmeli?

Sedef Kategoriler

Ürünler

Düğün Salonu Nasıl Seçilmeli?

Doğru aşk herkesin kapısını kolay kolay çalmaz.Siz bunu yakalamışsanız ve artık aynı göğün altında aynı sabaha beraber uyanmak istiyorsanız düğün hazırlıklarını başlatın deriz.Tabi bunu böyle söyleyince aşırı keyifli ve her anı eski Türk filmleri tadında geçecek gibi gözüküyor fakat geçmeyecek onu da baştan belirtelim.Bazen gerilecek bazen ne kadar kararsız olduğunuzu anlayacak bazen de gelin olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.

Ev seçimi yaparken sevdiğiniz ile birbirinizin farklı özelliklerini keşfedecek aslında bu süreçte kendinize doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. Sonra sıra hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanırken sıra sevdiklerinizi haberdar etmeye gelecek.Sizlerin çocukluğunuza şahit olan akrabalarınız ve her zorlukta omuz omuza olduğunuz dostlarınızı davet etmek için düğün davetiyesi arayışlarına başlayacaksınız.Davetiye modelleri ve fiyatları arasında kaybolacak,davetiye örneklerini devamlı inceleyecek ama içinize sineni bulacaksınız.

Bir diğer çok araştıracağınız konu ise düğün salonu seçimi! Uygun fiyatlı olanına bakıp içinize sinmeyecek ya da konum olarak sizlere uymayacak gibi olumsuzluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz ama bizim sizlere bu konuda birkaç önerimiz var .Bunlardan ilki koşulsuz ferah bir alan olması.Seçeceğiniz salon mutlaka ferah ve pist alanı geniş olmalı.Pist alanının etrafında kolon bulunmamalı ki davetliler ve sizin geniş bir hareket alanı olsun.

İkinci önerimiz ise samimi ve güler yüzlü bir ekip! Siz zaten düğün gününüzde hem heyecanlı hem de telaş içerisinde olacaksınız ve düğün salonu ekibinin mutlaka sizleri rahatlatan bir tavrı olmalıdır.Rahatlatan bir tavrın yanı sıra düğün saati geldiğinde salonda istediğiniz her detayı eksiksiz yerine getirecek bir ekip olmalı.

Üçüncü önerimiz servis hizmetleri hakkında.Siz nasıl evinize gelen misafiri tam layığı ile ağırlamak istiyorsanız düğününüzde de o şekilde ağırlamak isteyeceksiniz.Bunun içinde servis ekibinin masalara kusursuz ve tam zamanında servis yapmaları gerekir.Hele ki yemekli bir düğün tercih edecekseniz bu durum 2 kat daha fazla önem kazanacaktır.

Dördüncü ve son tavsiyemiz ise tabi ki eğlence! Düğün müziksiz olur mu? Tutacağınız mekanın canlı bir orkestrası ve alanında uzman bir sanatçısı olmalı ki sizin tüm danslarınıza ve yöresel oyunlarınıza coşku içinde eşlik etsinler.

Sizler için derlediğimiz düğün püf noktaları şimdilik bu kadar.Son söz olarak Aşk kapınızdan eksik olmasın diyoruz..

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.