Düğün Ve Kilo: Eyvah!

Sedef Kategoriler

Ürünler

Düğün Ve Kilo: Eyvah!

Düğünümüze az bir zaman kala haliyle fazlalıklarımızdan kurtulmak isteriz. Spora başlar, dikkatli beslenir ve bir çok gıdadan elimizi çekeriz. Ancak, tüm bunları yapmamıza rağmen istediğimiz ölçüde kilo veremiyor isek,  strese girebilir düğünün en önemli figürü olan gelinliklerimiz de beden problemi yaşayabiliriz. Davetiye Ofisi olarak davetiyelerinin planlamasını yaptığımız müşterilerimiz ile sıcak sohbetlerimiz doğrultusunda sizlere kilo konusunda bir takım öneriler sunabiliriz haliyle. Hem beylere hem de hanımlara uygun olan birkaç tavsiye ile düğün öncesi kilo vermek artık çok kolay. İşte Öneriler Listesi!

Limon Ve Ilık Su Yöntemi

Limon bilindiği üzere asit seviyesi yüksek bir besindir ve kilo verme konusunda destekleyici gıdalar arasında bulunur. Sabah aç karnına içilen limonlu suyun kilo verme üzerine etkisi bir çok kadın tarafından tasdik edilmiş olduğundan günümüzün popüler kilo verme yöntemleri arasında yer alıyor. Evlenecek çiftlerin kilo problemine hem tansiyonu düzenleyen hem de asidi ile kalorileri yakan limon suyu kürü uzun yıllar tercih edilecek gibi görünüyor.

Yeşil Çay Detoksu

Kateşin adı verilen en güçlü antioksidanları bünyesinde bulunduran Yeşil Çay, gelin hanımların 1 ayda hızlı kilo verme yöntemi olarak biliniyor. Kafeinle birlikte yağ yakma ve sindirimi düzeltme konusunda oldukça başarılı sonuçlar veren Yeşil Çay Detoksu’nu denemekte fayda var.

Doğal Beslenme İle Kilo Verme Yöntemi

Yumurtadan süte, meyveden sebzeye kadar her şeyi köy pazarlarından temin ederek GDO’dan uzaklaştırılmış gıdalar ile kolayca kilo verilebildiğini gelin hanımlar iddia ediyor. Bu nedenle düğününüze 2-3 ay kala bu ürünlerle beslenmeye gayret ederseniz faydalı sonuçlar elde edebileceğiniz söylentiler arasında.

Olmazsa Olmaz: Spor, Spor, Spor!

Haliyle var olan yağları yakmak adına destekleyici şeyler de yapılması gerekir. Organik beslenerek vücudunuza kimyasal ve Gdo almayacak, limon ve yeşil çaylar ile sindirim sisteminizi düzenleyecek, düzene giren metabolizmanızı ise sporla hızlandıracaksınız. Böylece, kilo vermenize hiçbir engel kalmayacak, düğününüze fit bir görüntüyle herkesi şaşırtarak gidebileceksiniz.

Düğün öncesi kilo verme konusunda bir çok alternatif yöntemler elbette var. Ancak Davetiye Ofisi olarak tüm müşterilerimizin bu mutlu güne hazırlanırken sağlıklarını tehlikeye atacak yöntemleri denememesi ve bu konuda çok fazla takıntıya düşmemeleri gerektiği fikrindeyiz. Her şeyin çözümünün olduğu doğada mutlaka sizin için bir çözüm var..

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.