Düğünde Takı Konusu İçin Alternatif Çözüm Önerileri

Sedef Kategoriler

Ürünler

Düğünde Takı Konusu İçin Alternatif Çözüm Önerileri

Hayatta bazı önemli ara noktalar vardır. Okul hayatımız ve bu hayatın içerisinde diploma törenleri,başarı plaketler ve mezuniyet balosu gibi zamanlar okul hayatımızın önemli noktaları arasında yerlerini alırlar. Okuldan sonra bir diğer ara nokta ise evlenme aşamasıdır. Artık ailenizden ayrı ve sevdiğiniz ile koca bir hayatın sorumluluğunu almak için yola çıkacaksınız.Bu yoldaki engebeler ve irili ufaklı taşlar sizi belki yoracak ama aşktan ve sevdadan asla vazgeçmeyeceksiniz.

Evlilik aşamanızda yeni bir ev,eşyalar,gelinlik,mekan seçimi gibi bir çok önemli ayrıntı yer alacaktır. Bunlara karar verdikten sonra sıra düğün davetiyesine gelir. Çünkü bizler özel günlerimizde sevdiklerimizi her zaman yanımızda görmek ve onları bu geceye davet etmek isteriz. Davetiye modelleri ve fiyatları arasından size en uygun olanını seçecek ve dostlarınıza bu özel gecenin davetiyesini şık bir şekilde yollamış olacaksınız.

Düğün zamanlarında konuşulan bir diğer konu da takılacak ve alınacak takılardır. Bazen nu konuda ciddi sorunlar bile çıkıyorken sizlerin bu konuda kararlı ve mantıklı hareket etmesini öneririz. Diğer tavsiyelerimiz için de buyurun konu başlıklarımıza.

  • Takılarınızın Hangi Amaç İle Saklanacağına Karar Verin!

Düğünlerinizde takılacak takıların bazıları sizlerde manevi değer taşırken bazıları da maddi olarak değerlendirilebilir. Bu noktada tavsiyemiz takılarınızı ne amaçla kullanacağınıza karar verip o yönde bir tercih yapmanız. Çünkü bazı bileziklerin maddi değerleri alınırken çok yüksek fakat satılırken çok düşük fiyatlara inmekte.Bunun sebebi de bilezik veya kolyenin işçiliğine bağlı olacaktır. Taş sayısı da bu konuda önemli parametreler arasında olacaktır.

  • Kullanışlı Olmasına Özen Gösterin..

Düğününüzde ailenizden veya yakın çevrenizden alacağınız takı hediyelerini kullanışlı ve gündelik bir formda kullanmak isterseniz oymalı ve aşırı desenli modellerden kaçınmanızı öneririz. Bileziklerde kalın ve düz modeller size daha gündelik bir hava oluşturacaktır. Fakat ben altın sevmiyorum diyenler için beyaz altın kelepçelerde çok şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır. Düğün sırasında takılacak set konusunda da su damlası gibi modelleri tercih etmeniz hem spor şık hem de modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Bileklik konusunda genç gelinlerimizin gözdesi olan yeni trend renkli taş bezeli bileklikler de tercihlerimizin arasında yerini almaktadır.

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.