Hiç Modası Geçmeyen Davetiye Önerileri

Sedef Kategoriler

Ürünler

Hiç Modası Geçmeyen Davetiye Önerileri

Evlenmek hayata farklı bir açıdan bakma sanatıdır bir bakıma. Annenizi daha iyi anlarsınız,babanıza hak verirsiniz ve artık hayatın içerisinde kendi eliniz ile açtığınız bir kapı olduğunu anlarsınız.Aşkınız elinizi tutar ve bir ömür boyu tüm sevinçleri birlikte karşılar acılara da birlikte göğüs gerersiniz.Tüm bu güzellikleri yaşamaya başlamak için Türk geleneklerinde çok geniş bir yere sahip olan düğünler evlilik yaşamınıza keyif dolu ve sevdikleriniz ile eğlenceli başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

Tabi bu keyif ve eğlence öncesinde de bir çok hazırlık sizleri bekliyor olacak. Gelinlik için bakıp bakıp kararsız kalmak,ev seçiminde koltuk takımlarını nereye yerleştireceğinize karar verememek ve bu keyif dolu geceyi sevdiklerinize duyurmak için bir sürü davetiye arasından en güzelini seçmek. Konuklarınız sizlerin davetiyesini saklayıp yıllar sonra baktıklarında da aynı modernliğini korusun istiyorsanız sizler için hiç modası geçmeyen davetiyeler konusunda küçük konu başlıkları derledik.

  • Çiçek Deseni Asla Eskimez!

Türk kültürel motiflerinde de çoğu zaman göreceğiniz çiçek desenleri davetiyelerde de uzun yıllar geçerliliğini korumakta. İstediğiniz renk üzerine seçilecek küçük çiçekler özellikle kır düğünü tercih edeceklerin önde gelen tercihleri arasında olmalıdır. Her düğün tipine uyacak olan çiçek desenleri davetlilerinizin de oldukça beğenisini toplayacaktır.

  • Davetiye Denince Akıllara Kar Beyaz Gelir..

Davetiyenin olmazsa olmazıdır kar beyaz bir arka fon. Mutlaka ananeniz veya babaanneniz akrabalarınızın eski davetiyelerini biriktirmiştir. Çünkü eskiden gerçekten davetiye biriktirme kültürü vardı. Eski davetiyeleri açıp baktığınızda bir çoğunun beyaz bir arka fona ve zarfa sahip olduğunu göreceksiniz. Günümüzde ise bu beyaz fonların üzerine vintage bir yazı fontu uygulayarak marjinallik yaratabilirsiniz.

  • Davetiye Zarfındaki Tül Desenler

Evinize gelen davetiyelerin en azından birinde bu beyaz tül detaylı zarfları görmüşsünüzdür. Bunlar direkt davetiye zarflarına basılabileceği gibi Bristol kağıda da işlenebilecek. Davetiyeniz gelinliğinizden bir parça taşırken her zamanda modern kalacaktır.

  • Hasır İpler..

Bu biraz marjinal ve butik davet işi demeyin eskiden beri süre gelen bir tasarım şeklidir davetiyelerin hasır ipler ile bağlanması. Pencere davetiye zarfları hasır ipler ile bağlanarak yıllar boyu da modern kalmalarını sağlayacaktır.

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.