Unutulmaz Bir Balayı İçin Yapabileceğiniz Şeyler

Sedef Kategoriler

Ürünler

Unutulmaz Bir Balayı İçin Yapabileceğiniz Şeyler

Davetiye modelleri, düğün salonu süslemeleri, gelinlik buketi derken düğününüzün tatlı telaşını atlatmak için gideceğiniz balayınızda aşkınıza aşk katmak sizin elinizde! Sıradan bir balayı yerine aşk ve eğlence dolu bir balayı geçirmek istediğinizi biliyoruz. Unutulmaz bir balayı için yapabileceğiniz şeylerin sınırsız olduğunu elbette sizler de biliyorsunuz! İşte, romantik ve mutlu bir balayı için alternatif fikirler!

 

  • Düğün gecenizin ardından gideceğiniz yer bir balayı oteli ise, otelde eşinize harika sürprizler hazırlayabilirsiniz. Otel ile daha öncesinde görüşerek odayı kırmızı güllerle donatabilir sevdiğiniz kadına özel bir “hoş geldin” diyebilirsiniz. Aynı zamanda bayanlar da eşlerine balayı sürprizlerini yapma konusunda sınırsız alternatiflere sahipler! Eşinize sevdiği beğendiği bir parfümü ya da el emeği yaptığınız bir şeyi hediye edebilir, romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.
  • Balayınızda dilediğiniz gibi özgürsünüz! Özgürlüğün tadını çıkarmak ve birlikte ilk gününüze “merhaba” demek için sahilde gün batımını mutlaka izleyin. Kışın evlenenler ise şömineli bir kiralık yazlık villada kalarak bu romantik anları yine yaşayabilir.
  • Eşinizi uyandırırken her gün “ güzel ezgili müziklerle” uyandırın ve ona daima yanında olacağınızı söyleyin. Sevginin en masum hali ne hediye ile ne de üstün çabalarla gösterilmez, sıcacık bir sarılma ve doğru söylenmiş bir söz onu mutlu edecektir.
  • Balayı için gittiğiniz her yerde kendinize ait balayı albümü oluşturun. Birlikte gittiğiniz ilk tatil olmasa da çocuklarınıza gösterebileceğiniz bir anı olarak kalacak bu balayı albümü için bir çok fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz. Kendinizin de biriktireceği bu resimleri daha sonra bastırarak güzel bir albümü siz de oluşturabilirsiniz.
  • Düğün davetiyesini, nikah şekerini ve düğünle ilgili elinizde anı olarak kalacak her şeyi güzel bir kutuya koyabilir ve denizin enginliklerine bırakabilirsiniz. “Su gibi birlikte ömrünüz “ olmasını dilediğiniz eşinizle romantik bir teknede yemek yerken bunu gerçekleştirmeniz oldukça romantik olacaktır.
  • Balayınızı geçireceğiniz ülke ya da şehirde en önemli yerleri ziyaret edin ve bu alanlarda her zaman sevdiklerinize bir hediye alın. Eşinizin ailesine siz, sizin ailenize ise eşinizin hediye alması ile dönüşte ailelerinizi de mutlu etmek çok kolay!

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.