Yepyeni Bir Trend: Save The Date

Sedef Kategoriler

Ürünler

Yepyeni Bir Trend: Save The Date

Düğünlerin yaklaşmasına yakın zaman kala bir “hatırlatıcı “ ve “ davet” görevi gören Save The Date trendi, son yılların en popüler etkinliği. Evlenecek çiftlerin en mutlu günlerinde aralarında görmek istedikleri kişilere düğün davetiyesi gönderiminin dışında 2.bir davet olarak da bahsedebileceğimiz Save The Date genellikle bir konsept çerçevesinde hazırlanmaktadır. Nişanlı çiftin evlenecekleri tarihi, günü ve yılı belirten pankart veya diğer şeyler ile belirtmesi ile oluşan bu kareler de oldukça eğlenceli kareleri görmekte mümkün. Gündelik kıyafetlerle ama özel çekimlerle hazırlanan bu görüntülere Save The Date dediğimiz düğün tarih ve bilgileri eklenmesi ile Save The Date konsepti tamamlanmış oluyor.  Peki, Save The Date düğün davetiyeleri yerine geçer mi derseniz,  “Hayır” cevabını verebiliriz. Davetiye Ofisi olarak bizler yüzlerce düğün davetiye modelleri arasından sizlerin düğün konseptine en uygun davetiyeleri üretiyoruz. Yemekli düğün konseptlerinize aynı zamanda bir “bilet” misyonu gören bu davetiyeleri Save The Date’ler de ne yazık ki yapamayabilirsiniz.  Save The Date bir düğün davetiyesi görevi olarak değil de bir çeşit “hatırlatıcı” olarak misyon görüyor diyebiliriz.  Save The Date örneklerine bir de bizimle bakın!

  1. Öğretmenlere Save The Date (:

 

Kır Düğünü Yapacaklar İçin Save The Date Konsepti

Kır düğünü düşünenler ve planlamalarını bitirenler için Save The Date konseptleri çok çeşitli. Fotoğrafçıların belirlediği alanlarda yapılan bu çekimlerde istediğiniz nesneyi kullanabilme özgürlüğünüz var haliyle.

 

 

Minik Dostlarıyla Sizi Düğüne Bekleyen Çiftlerin Konsepti

Evcil aile fertleriyle birlikte sizlere bir çağrı yapan bu çift, evcil hayvan temalı bir Save The Date seçmişler.

Basit Ancak Kısa Özet Geçen Bir Save The Date Örneği (:

Belki çok basit bir fikir gelebilir size ancak kısa ve öz bir Save The Date örneği diyebiliriz. Günlük kıyafetlerinizle yapacağınız bu konsept Save The Date ile yıllar sonraya büyük anılarınız birikecektir.

Denizi seven ve dalma ile ilgili su sporlarını yapanların sıkça tercih ettiği Su Altı Save The Date çekimlerinde hem yaz sıcağında ferahlayabilir hem de sıra dışı bir hatırlatma resimlerini siz de çektirebilirsiniz.

wp-puzzle.com logo

YORUMLAR

WhatsApp Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.